Date uploaded: 2019-08-03 10:31:32

Archive date: Sat, 25 Dec 2021 22:33:03 GMT

KUPA E GJERMANISË ⚽️🏆🇩🇪 Raundi i parë i Kupës së Gjermanisë. Të gjithë në ndjekje të Bajern Munich, kampione e edicionit të kaluar dhe plot 19 herë fituese e trofeut. Etapa e parë e gjashtë ndalesave sezonale për të mbërritur në finalen e 23 majit të Berlin Uerdingen - B. Dortmund 9 Gusht, ora 20:45 live në RTSH SPORT HD